Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,1% sub estimat
Servicii de paza pentru Primaria orasului Stei, orasul Stei, str. Poet Andrei Mureseanu nr.4B si Casa de cultura a orasului Stei str. Cuza Voda nr.11
- Număr anunț
- SCN1058270
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- DOL GUARD SRL (CUI 31416470)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595.680 RON
- Valoare atribuită
- 487.723,20 RON 18,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 14:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1032850
- Termen limită
- 27.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069579
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- Documentatie de atribuire paza 2019.doc.p7m
- FisaDate_DF1069579.pdf
- Model Contract paza.docx.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 595.680 RON Adjudecat: 487.723,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sediul Primariei Orasului Stei, din orasul Stei, str. Poet Andr… | 297.840 RON | — | |
| 2 | Casa de Cultura a orasului Stei si Biblioteca orasului, din ora… | 297.840 RON | SC DOL GUARD SRL | 487.723,20 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOL GUARD SRL CUI RO31416470
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMOLD SECURITY SRL CUI 35997367
Terți susținători 1
ROMOLD SRL CUI 10946619
Subcontractanți 1
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL CUI 4381862
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
RINO GUARD S.R.L. CUI RO34844748
Asociați 1
DRAGOSTAL SECURITY S.R.L. CUI 32137953
Subcontractanți 1
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL CUI 4381862
Valoare atribuită
487.723,20 RON
din 595.680 RON estimat
18,1%
Adjudecat la 81,9% din estimat · economie 107.956,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.