Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Platforma de securizare integrata si pachet firewall
- Număr anunț
- SCN1058256
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- ASSIST SOFTWARE SRL (CUI 2693736)
- Cod CPV
- 48732000-8 · Pachete software pentru securitatea datelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.066 RON
- Valoare atribuită
- 168.000 RON
- Data publicării
- 12.11.2019 13:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1029103
- Termen limită
- 25.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069562
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini furnizare platforma de securizare integrata si pachet firewall.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069562.pdf
- Formulare.doc.p7s
- FORMULARUL 4 Propunere tehnica.doc.p7s
- Model contract furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASSIST SOFTWARE SRL CUI RO 2693736
Valoare atribuită
168.000 RON
din 168.066 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro