Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare doua autoturisme necesare activităților specifice ce se vor desfășura pe toată durata de implementare precum si in perioada de post implementare a proiectului „Patrimoniul cultural comun - Sursă de dezvoltare a antreprenoriatului în Bazinul Mării Negre”-TREASURE, cod eMS BSB371
- Număr anunț
- SCN1058255
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111.799,94 RON
- Valoare atribuită
- 111.550 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 13:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1032705
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069560
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069560.pdf
- Formulare.docx.p7s
- MODEL CONTRACT DE FURNIZARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
111.550 RON
din 111.799,94 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 249,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.