Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,7% sub estimat

Achizitie de toner si cartuse pentru imprimante lase/faxuri - SRTFC Constanta

Număr anunț
SCN1058237
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.939 RON
Valoare atribuită
8.020,50 RON 26,7% sub estimat
Data publicării
12.11.2019 12:05
Anunț de atribuire
SCNA1030649
Termen limită
02.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069540

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

8.020,50 RON

din 10.939 RON estimat 26,7%

Adjudecat la 73,3% din estimat · economie 2.918,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.