Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 72,1% sub estimat
Echipamente profesionale pentru dotare cabinete medicale si stomatologice
- Număr anunț
- SCN1058232
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.653,35 RON
- Valoare atribuită
- 3.250 RON 72,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 11:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1029364
- Termen limită
- 22.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069527
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini dulapuri medicale.doc.p7s
- caiet de sarcini gulere cervicale.doc.p7s
- contract de achizitie publica de produse.doc.p7s
- FisaDate_DF1069527.pdf
- formulare si modele de documente.doc.p7s
- instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 11.653,35 RON Adjudecat: 3.250 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dulap metalic pentru medicamente si instrumentar medical | 8.403,35 RON | Anulat | — |
| 2 | Guler cervical reglabil | 3.250 RON | LIAMED | 3.250 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
3.250 RON
din 11.653,35 RON estimat
72,1%
Adjudecat la 27,9% din estimat · economie 8.403,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.