Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,0% sub estimat
”MODERNIZAREA ILUMINATULUI PUBLIC IN COMUNA BUCOVĂȚ, JUDEȚUL TIMIȘ”
- Număr anunț
- SCN1058210
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- XELA - INSTAL SRL (CUI 30648102)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691.156,61 RON
- Valoare atribuită
- 380.163,84 RON 45,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 09:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1049806
- Termen limită
- 13.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069510
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Proiectare_Executie_R1.pdf.p7s
- declaratie functii conducere.docx
- documentatie tehnica_CU.rar.p7s
- FisaDate_DF1069510.pdf
- Formulare.rar.p7s
- model de contract.rar.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
XELA - INSTAL SRL CUI RO30648102
Terți susținători 1
PETRYKA Engineering SRL-D CUI 36285952
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELBA-COM SA CUI RO 13108765
Valoare atribuită
380.163,84 RON
din 691.156,61 RON estimat
45,0%
Adjudecat la 55,0% din estimat · economie 310.992,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.