Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Proiectare si execuție lucrari in cadrul proiectului “Reabilitare termica - cresterea eficientei energetice in cladirile publice – Liceul Stefan Diaconescu, in Orasul Potcoava, judetul Olt”
- Număr anunț
- SCN1058201
- Autoritate contractantă
- ORASUL POTCOAVA (CUI 4716780)
- Furnizor / câștigător
- PROFESIONAL CONSTRUCT SRL (CUI 23340230)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742.310,40 RON
- Valoare atribuită
- 719.766,76 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1031666
- Termen limită
- 27.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069385
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Liceu.pdf.p7s
- DALII SEAP.part1.rar.p7s
- DALII SEAP.part2.rar.p7s
- DALII SEAP.part3.rar.p7s
- FisaDate_DF1069385.pdf
- Formulare +Contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PROFESIONAL CONSTRUCT SRL CUI 23340230
Asociați 1
CUBIC ART SRL CUI 17681330
Valoare atribuită
719.766,76 RON
din 742.310,40 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 22.543,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.