Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat

REPARAŢII INDUCTOARE DE CALE ÎN CARCASĂ NEMETALICĂ

Număr anunț
CN1018296
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
TEHNOTON SA (CUI 1958207)
Cod CPV
50220000-3 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul feroviar si pentru alte echipamente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580.000 RON
Valoare atribuită
1.513.188 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
20.01.2020 14:38
Anunț de atribuire
CAN1032088
Termen limită
25.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1074344

Documente

Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOTON SA CUI RO 1958207

Valoare atribuită

1.513.188 RON

din 1.580.000 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 66.812 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.