Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Întocmire PT Reamenajare maluri canal Timiș, zona verde și trotuare Castanilor
- Număr anunț
- SCN1058346
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- LHP Arhitectura (CUI 38755767)
- Cod CPV
- 71400000-2 · Servicii de urbanism si de arhitectura peisagistica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.170,36 RON
- Valoare atribuită
- 86.500 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2019 11:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1035584
- Termen limită
- 25.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069681
Documente
Documentația de atribuire
- Analiza cost-beneficiu.pdf.p7s
- Antemasuratoare.pdf.p7s
- aviz apa_1.pdf.p7s
- aviz apa_2.pdf.p7s
- aviz central comunication_1.pdf.p7s
- aviz central comunication_2.pdf.p7s
- aviz circulatii_1.pdf.p7s
- aviz circulatii_2.pdf.p7s
- aviz digi_1.pdf.p7s
- aviz digi_2.pdf.p7s
- aviz dsp.pdf.p7s
- aviz electrica_1.pdf.p7s
- aviz electrica_2.pdf.p7s
- aviz flash_1_4.pdf.p7s
- aviz flash_2.pdf.p7s
- aviz flash_3.pdf.p7s
- aviz gaz_1.pdf.p7s
- aviz gaz_2.pdf.p7s
- aviz MDTrust_1.pdf.p7s
- aviz MDTrust_2.pdf.p7s
- aviz mediu.pdf.p7s
- aviz Orange_1.pdf.p7s
- aviz Orange_2.pdf.p7s
- aviz quicknet_1.pdf.p7s
- aviz quicknet_2.pdf.p7s
- aviz sapatura str. Castanilor.pdf.p7s
- aviz SGA.pdf.p7s
- aviz telekom_1.pdf.p7s
- aviz telekom_2.pdf.p7s
- Certificat de urbanism nr.677 din 16.03.2018 prelungit.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1069681.pdf
- Mod acordare punctaj factor 2.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT SERVICII.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE.doc.p7s
- SF - Castanilor partea desenata.pdf.p7s
- SF - Castanilor partea scrisa.pdf.p7s
- Studiu de trafic.pdf.p7s
- Studiu geotehnic Castanilor.pdf.p7s
- Studiu topografic.pdf.p7s
- TEMA DE PROIECTARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LHP Arhitectura CUI 38755767
Valoare atribuită
86.500 RON
din 87.170,36 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 670,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.