Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat

Servicii de retro – digitalizare în cadrul proiectului ”SPED – Simplificarea Procedurilor prin Eficientizare și Digitalizare la Consiliul Județean, Cod MySMIS 128004”

Număr anunț
SCN1058324
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
PRIMUL MERIDIAN SRL (CUI 6015922)
Cod CPV
72252000-6 · Servicii de arhivare computerizata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810.000 RON
Valoare atribuită
583.000 RON 28,0% sub estimat
Data publicării
13.11.2019 10:58
Anunț de atribuire
SCNA1037982
Termen limită
16.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069094

Documente

Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRIMUL MERIDIAN SRL CUI RO 6015922
Asociați 1
CARTOTOP SA CUI RO 10918970
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CERTSIGN SA CUI ro18288250

Valoare atribuită

583.000 RON

din 810.000 RON estimat 28,0%

Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 227.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.