Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare ,,Buldoexcavator cu accesorii în vederea dotării Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență din cadrul U.A.T. Traian, județul Ialomita”

Număr anunț
SCN1058331
Autoritate contractantă
COMUNA TRAIAN (PRIMARIA COMUNEI TRAIAN) (CUI 15552755)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336.284 RON
Valoare atribuită
336.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
13.11.2019 10:22
Anunț de atribuire
SCNA1030445
Termen limită
25.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069553

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

336.000 RON

din 336.284 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 284 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.