Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

”Execuția lucrărilor de modernizare cămin cultural în localitatea Panduru, comuna Baia în cadrul proiectului „REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE CAMIN CULTURAL LOCALITATEA PANDURU, COMUNA BAIA, JUDETUL TULCEA”

Număr anunț
SCN1058323
Autoritate contractantă
COMUNA BAIA (PRIMARIA COMUNEI BAIA) (CUI 4794109)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT STILL 2002 SRL (CUI 15123214)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.034.955,66 RON
Valoare atribuită
1.031.410,52 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
13.11.2019 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1034089
Termen limită
03.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069650

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.031.410,52 RON

din 1.034.955,66 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.545,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.