Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Autoturisme teren 2019, tractiune 4x4

Număr anunț
SCN1058509
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Sud-Vest Oltenia (Craiova) (CUI 30750233)
Furnizor / câștigător
REDAC SRL (CUI 11392104)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.500 RON
Valoare atribuită
138.311,68 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
14.11.2019 15:27
Anunț de atribuire
SCNA1029191
Termen limită
28.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069908

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REDAC SRL CUI RO 11392104

Valoare atribuită

138.311,68 RON

din 138.500 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 188,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.