Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Execuție lucrări pentru proiectul de investiții, ”Eficientizarea energetică a clădirilor publice – Școala nr. 6 Vermești, - Județul Bacău, Orașul COMĂNEȘTI, strada Ciresoaia, nr. 66”, cod SMIS 118670, finanțat prin POR, axa prioritară 3 – ”Sprijinirea tranziției către o economie cu emisii scăzute de carbon”, prioritatea de investiții 3.1 – ”Sprijinirea eficienței energetice, a gestionării inteligente a energiei și a utilizării energiei din surse regenerabile în infrastructurile publice, inclusiv în clădirile publice și în sectorul locuințelor”, Operațiunea B – Clădiri publice

Număr anunț
SCN1058477
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
ALCONEP SRL (CUI 3590810)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.861.507,64 RON
Valoare atribuită
1.860.177,32 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
14.11.2019 13:28
Anunț de atribuire
SCNA1032785
Termen limită
16.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069858

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALCONEP SRL CUI 3590810

Valoare atribuită

1.860.177,32 RON

din 1.861.507,64 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.330,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.