Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Contract furnizare Ansamblu tub RX computer tomograf OPTIMA CT520
- Număr anunț
- SCN1058452
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
- Cod CPV
- 31671200-2 · Tuburi catodice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.480 RON
- Valoare atribuită
- 138.500 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.11.2019 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1028611
- Termen limită
- 21.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069811
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI nou.docx.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- FisaDate_DF1069811.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO 26292537
Valoare atribuită
138.500 RON
din 140.480 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 1.980 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.