Atribuită Anunț de participare

Tocător industrial de vegetație și crengi

Număr anunț
SCN1058636
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
METALSIM COMPANY SRL (CUI 6327215)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.000 RON
Valoare atribuită
168.000 RON
Data publicării
15.11.2019 19:35
Anunț de atribuire
SCNA1030359
Termen limită
26.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070079

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215

Valoare atribuită

168.000 RON

din 168.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.