Atribuită
Anunț de participare
Dotarea Serviciului Voluntar pentru Situatii de Urgenta al comunei Maxineni, judetul Braila cu utilaje moderne
- Număr anunț
- SCN1058629
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
- Furnizor / câștigător
- EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
- Cod CPV
- 34144410-5 · Vidanjoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401.061 RON
- Valoare atribuită
- 401.061 RON
- Data publicării
- 15.11.2019 17:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1030978
- Termen limită
- 26.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070071
Documente
Documentația de atribuire
- 5. DUAE.pdf.p7s
- 6. Model Contract Maxineni.pdf.p7s
- 7. Caiet de sarcini - formular cadru.pdf.p7s
- 8. Formulare si modele documente.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070071.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PARCS SRL CUI RO 1987725
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
401.061 RON
din 401.061 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro