Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat

Furnizare produse de cazarmament

Număr anunț
SCN1058599
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.228 RON
Valoare atribuită
29.440 RON 20,9% sub estimat
Data publicării
15.11.2019 13:31
Anunț de atribuire
SCNA1028888
Termen limită
26.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070024

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668

Valoare atribuită

29.440 RON

din 37.228 RON estimat 20,9%

Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 7.788 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.