Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Achizitionare statii de lucru PC cu sistem complet

Număr anunț
SCN1058584
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933.226,89 RON
Valoare atribuită
929.477,38 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
15.11.2019 12:28
Anunț de atribuire
SCNA1029453
Termen limită
27.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070007

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMM S.R.L. CUI RO 9098809

Valoare atribuită

929.477,38 RON

din 933.226,89 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3.749,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.