Atribuită
Anunț de participare
Echipamente, materiale și servicii de montaj pentru consolidarea și modernizarea bazei de cercetare de excelență în domeniul sistemelor și echipamentelor termice - proiect "Consolidarea cercetării de excelență din domeniul sistemelor și echipamentelor termice în vederea reducerii impactului acestora asupra mediului - CESET”, CNFIS-FDI-2019-0510”
- Număr anunț
- SCN1058578
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-TOTAL SRL (CUI 389707)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.470,58 RON
- Valoare atribuită
- 176.469 RON
- Data publicării
- 15.11.2019 12:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1029374
- Termen limită
- 27.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070000
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-TOTAL SRL CUI RO 389707
Valoare atribuită
176.469 RON
din 176.470,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro