Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat

Execuție lucrări pentru obiectivul „MODERNIZARE SI EXTINDERE CORP ADMINISTRATIV, PRIMARIA COMNEI SIEU MAGHERUS”

Număr anunț
SCN1058547
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45262800-9 · Lucrari de extindere a cladirilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055.726,28 RON
Valoare atribuită
980.402,36 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
15.11.2019 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1033192
Termen limită
05.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069954

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FLAELY GRUP SRL CUI RO15665282

Valoare atribuită

980.402,36 RON

din 1.055.726,28 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 75.323,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.