Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Execuția de lucrări aferente obiectivului „Construire Complex Cultural-Sportiv in satul Scheia, comuna Scheia, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1058742
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHEIA (CUI 4327421)
- Furnizor / câștigător
- EURO EST GROUP SRL (CUI 15049525)
- Cod CPV
- 45215200-9 · Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.572.939,53 RON
- Valoare atribuită
- 9.266.877,02 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.11.2019 21:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1038062
- Termen limită
- 20.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070201
Documente
Documentația de atribuire
- Centralizator 1.pdf.p7s
- Centralizator 2.pdf.p7s
- Clauze contractuale_complex.pdf.p7s
- CS Complex_ Scheia 2019_f.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070201.pdf
- Formulare_complex_ Scheia 2019.docx.pdf.p7s
- Formulare_complex_ Scheia 2019.pdf.p7s
- Formular_Propunere tehnica_Lucrari_Scheia_2019.pdf.p7s
- Piese desenate_scheia planse.part01.rar.p7s
- Piese desenate_scheia planse.part02.rar.p7s
- Piese desenate_scheia planse.part03.rar.p7s
- Piese desenate_scheia planse.part04.rar.p7s
- Piese desenate_scheia planse.part05.rar.p7s
- Piese desenate_scheia planse.part06.rar.p7s
- Proiect tehnic_Scheia.part1.rar.p7s
- Proiect tehnic_Scheia.part2.rar.p7s
- Proiect tehnic_Scheia.part3.rar.p7s
- Proiect tehnic_Scheia.part4.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
Asociați 1
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918
Subcontractanți 1
OVITEC SRL CUI RO 20922870
Valoare atribuită
9.266.877,02 RON
din 9.572.939,53 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 306.062,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.