Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de Asistenta tehnica din partea proiectantului aferente proiectului " Lucrari de crestere a performantei energetice la cladiri rezidentiale din municipiul Tg Mures - Lot I"
- Număr anunț
- CN1018388
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- KES BUSINESS S.R.L. (CUI 34697191)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.767 RON
- Valoare atribuită
- 35.600 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2020 12:44
- Anunț de atribuire
- CAN1033484
- Termen limită
- 24.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074817
Documente
Documentația de atribuire
- Contract_servicii.doc.p7s
- CS Asist teh Proiect.docx.p7s
- FisaDate_DF1074817.pdf
- Formulare Asistenta proiectant.docx.p7s
- Instructiuni ofertant_Lot 1.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KES BUSINESS S.R.L. CUI 34697191
Valoare atribuită
35.600 RON
din 35.767 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 167 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.