Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări de construire in cadrul proiectului „Amenajare şi modernizare drumuri, comuna Mihail Kogălniceanu, judeţul Constanţa – completare, inclusiv organizarea circulatiei pentru acest obiectiv”

Număr anunț
SCN1058671
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
ASFALT DOBROGEA SRL (CUI 24084904)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.751.199,56 RON
Valoare atribuită
1.750.757,40 RON
Data publicării
18.11.2019 11:04
Anunț de atribuire
SCNA1032141
Termen limită
04.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070114

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.750.757,40 RON

din 1.751.199,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.