Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare autocamion echipat cu macara și platformă de ridicat mașini
- Număr anunț
- SCN1058669
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
- Cod CPV
- 34134100-6 · Camioane cu platforma (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 567.226,89 RON
- Valoare atribuită
- 566.740 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.11.2019 10:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1030621
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070111
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070111.pdf
- Model contract furnizare.doc.p7s
- Modele formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Valoare atribuită
566.740 RON
din 567.226,89 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 486,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.