Anulată
Anunț de participare
„Servicii de proiectare, Asistenţă Tehnică şi de Certificare a performanţei energetice a clădirilor la finalizarea lucrărilor şi Lucrări privind creşterea eficienţei energetice în cadrul proiectului: „CREŞTEREA EFICIENŢEI ENERGETICE ÎN SPITALUL MUNICIPAL CÂMPINA” – SMIS 118643
- Număr anunț
- SCN1058594
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.965.374,45 RON
- Data publicării
- 18.11.2019 10:52
- Termen limită
- 20.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064038
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Formulare proiectare+executie Spital .doc.p7s
- Caiet de sarcini - 26.09.2019.pdf.p7s
- DALI SPITAL.part01.rar.p7s
- DALI SPITAL.part02.rar.p7s
- DALI SPITAL.part03.rar.p7s
- DALI SPITAL.part04.rar.p7s
- DALI SPITAL.part05.rar.p7s
- DALI SPITAL.part06.rar.p7s
- DALI SPITAL.part07.rar.p7s
- DALI SPITAL.part08.rar.p7s
- DALI SPITAL.part09.rar.p7s
- DALI SPITAL.part10.rar.p7s
- DALI SPITAL.part11.rar.p7s
- DALI SPITAL.part12.rar.p7s
- DALI SPITAL.part13.rar.p7s
- DALI SPITAL.part14.rar.p7s
- DALI SPITAL.part15.rar.p7s
- DALI SPITAL.part16.rar.p7s
- DALI SPITAL.part17.rar.p7s
- DALI SPITAL.part18.rar.p7s
- DALI SPITAL.part19.rar.p7s
- DALI SPITAL.part20.rar.p7s
- DALI SPITAL.part21.rar.p7s
- DALI SPITAL.part22.rar.p7s
- DALI SPITAL.part23.rar.p7s
- DALI SPITAL.part24.rar.p7s
- FisaDate_DF1064038.pdf
- Model de contract -26.09.2019.pdf.p7s
Control ex-ante
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DELIVER LEX TRANS S.R.L. CUI RO36256957
Asociați 2
RESEARCH CONSORZIO STABILE SOCIETATE CONSORTILE A.R.L CUI 05041951210
TUDOR ARHCONS SRL CUI 32757548
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.