Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Servicii de retro-digitalizare în cadrul Proiectului ”Proceduri Administrative Simplificate prin Eficientizare Digitală - la Primăria Municipiului Lupeni”, Cod MySMIS 128531.

Număr anunț
SCN1058642
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810.000 RON
Valoare atribuită
793.800 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
18.11.2019 07:33
Anunț de atribuire
SCNA1032991
Termen limită
13.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070085

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187

Valoare atribuită

793.800 RON

din 810.000 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 16.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.