Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
„Fotocopiatoare”– SRTFC Craiova
- Număr anunț
- SCN1058825
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.987 RON
- Valoare atribuită
- 3.897 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2019 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1030744
- Termen limită
- 27.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070328
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
3.897 RON
din 3.987 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.