Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Autoutilitara pick-up cu cabină dublă, 4 uşi, 5 locuri şi benă transport materiale

Număr anunț
SCN1058822
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
MARSHAL SRL (CUI 5284779)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.050 RON
Valoare atribuită
125.950 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
19.11.2019 15:46
Anunț de atribuire
SCNA1029072
Termen limită
02.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070324

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARSHAL SRL CUI RO 5284779

Valoare atribuită

125.950 RON

din 126.050 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.