Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
SPECTROFOTOMETRU CU ABSORBȚIE ATOMICĂ, CU FLACĂRĂ ȘI CUPTOR DE GRAFIT
- Număr anunț
- SCN1058793
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 33114000-2 · Aparate de spectroscopie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.000 RON
- Valoare atribuită
- 234.800 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2019 13:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1029733
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070266
Documente
Documentația de atribuire
- CS - Spectofotometru.PDF.p7s
- Draft contract - Spectofotometru.PDF.p7s
- FisaDate_DF1070266.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Valoare atribuită
234.800 RON
din 235.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.