Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat
Prestări servicii exploatare forestieră pentru partida 113/P
- Număr anunț
- SCN1058792
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC CIUCAS R.A. (CUI RO18333164)
- Furnizor / câștigător
- TOMOS KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 37015396)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194.670 RON
- Valoare atribuită
- 153.882 RON 21,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2019 13:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1030004
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070278
Documente
Documentația de atribuire
- APV.pdf
- CAIET DE SARCINI-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1070278.pdf
- MODEL DE CONTRACT-semnat.doc.p7s
- MODELE FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOMOS KAROLY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ CUI 37015396
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PINEXFOR SRL CUI RO25204073
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DACOFORS CONSTRUCT SRL CUI RO 31475220
Valoare atribuită
153.882 RON
din 194.670 RON estimat
21,0%
Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 40.788 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.