Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Rădăcinoase

Număr anunț
SCN1058768
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03221110-0 · Radacinoase (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437.920 RON
Valoare atribuită
432.424 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
19.11.2019 11:02
Anunț de atribuire
SCNA1030844
Termen limită
28.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070240

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545

Valoare atribuită

432.424 RON

din 437.920 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 5.496 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.