Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,8% sub estimat
ACORD-CADRU FURNIZARE Reactivi pentru analize de sange si pentru determinarea grupelor sanguine
- Număr anunț
- CN1018415
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.520.730,60 RON
- Valoare atribuită
- 352.580 RON 76,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2020 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1035439
- Termen limită
- 27.02.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 019-041146
- Documentație de atribuire
- DF1074982
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini_reactivi2.pdf.p7s
- clauze AC+CS_reactivi.docx.p7s
- FisaDate_DF1074982.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 352.580 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet reactivi pentru analizor complet automat Na,K,Cl | — | ROCHE ROMANIA | — |
| 2 | Pachet Cartele si reactivi linie hematologica | — | DIALAB SOLUTIONS 3 contracte | 288.180 RON |
| DIALAB SOLUTIONS · contract 948 · 20.07.2020 | — | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract 990 · 03.08.2020 | 144.090 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract 4 · 05.01.2021 | 144.090 RON | |||
| 3 | Pachet reactivi gaze in sange | — | ZYMATECOM MEDICAL 6 contracte | 64.400 RON |
| ZYMATECOM MEDICAL · contract 1690 · 18.10.2021 | 18.400 RON | |||
| ZYMATECOM MEDICAL · contract 696 · 18.05.2020 | — | |||
| ZYMATECOM MEDICAL · contract 668 · 20.04.2022 | 9.200 RON | |||
| ZYMATECOM MEDICAL · contract 688 · 29.03.2021 | 9.200 RON | |||
| ZYMATECOM MEDICAL · contract 1327 · 13.08.2021 | 9.200 RON | |||
| ZYMATECOM MEDICAL · contract 1498 · 13.09.2021 | 18.400 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZYMATECOM MEDICAL S.R.L. CUI RO41461206
Valoare atribuită
352.580 RON
din 1.520.730,60 RON estimat
76,8%
Adjudecat la 23,2% din estimat · economie 1.168.150,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.