Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,5% sub estimat
,,Furnizare bunuri și dotări’’ pentru obiectivul de investiții ,,Reabilitare, modernizare și dotare cantina socială, strada Gheorghe Lazăr din municipiul Orăștie”
- Număr anunț
- SCN1058901
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 90924000-0 · Servicii de fumizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284.996 RON
- Valoare atribuită
- 192.463,18 RON 32,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2019 13:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1033817
- Termen limită
- 06.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070431
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -semnat.pdf.p7s
- CONTRACT-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1070431.pdf
- fisa tehnica nr. 14-semnat.pdf.p7s
- fise tehnice dotari cantina-semnat.pdf.p7s
- Formulare -semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 284.996 RON Adjudecat: 192.463,18 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MOBILIER | 53.390 RON | Anulat | — |
| 2 | DOTARE BUCATARIE | 231.606 RON | MAXIGEL S.R.L. | 192.463,18 RON ↓16,9% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BILANCIA EXIM SRL CUI RO 3968479
Valoare atribuită
192.463,18 RON
din 284.996 RON estimat
32,5%
Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 92.532,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.