Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,2% sub estimat
Servicii de proiectare faza studiu de fezabilitate Studiu topografic vizat OCPI, Studiu geotehnic verificat Af, Intocmire documentatii pentru obtinerea avizelor si acordurilor de principiu – construire „Sala polivalenta 5000 locuri, municipiul Suceava, judetul Suceava
- Număr anunț
- SCN1058891
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTI PUNCT S.R.L. (CUI 40786374)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227.713,16 RON
- Valoare atribuită
- 111.080,61 RON 51,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2019 12:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1033789
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070419
Documente
Documentația de atribuire
- dt.rar.p7s
- FisaDate_DF1070419.pdf
- Formulare (003).doc.p7s
- Model Contract SF, DALI 90 cu 10 procedura simplificata aprilie 2019 modificare penalitati.doc.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STRUCTI PUNCT S.R.L. CUI 40786374
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOLDPROIECT-ASD SRL CUI RO 15693410
Subcontractanți 1
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PGA MARKERS SRL CUI 36690254
Valoare atribuită
111.080,61 RON
din 227.713,16 RON estimat
51,2%
Adjudecat la 48,8% din estimat · economie 116.632,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.