Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Contract furnizare autoturisme

Număr anunț
SCN1058889
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
1 (CUI 86)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221.745,81 RON
Valoare atribuită
219.639,19 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
20.11.2019 11:51
Anunț de atribuire
SCNA1029118
Termen limită
27.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070417

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 221.745,81 RON Adjudecat: 219.639,19 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoturism tip berlina/SUV cu 4 usi si 5 locuri, maxim 115 CP, … 71.462,19 RON
2 Autoturism tip berlina 4 usi și 5 locuri, maxim 75 CP, combust… 50.094,54 RON AUTO MARCU'S GRUP SA 219.639,19 RON
3 Autoturism tip berlina 4 usi și 5 locuri, maxim 75 CP, combust… 50.094,54 RON
4 Autoturism tip berlina 4 usi și 5 locuri, maxim 75 CP, combust… 50.094,54 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

219.639,19 RON

din 221.745,81 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.106,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.