Acasă · Licitații
· Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat
ACHIZITIE STATIE DE LUCRU +LICENTA WINDOWS + MONITOR TV 81 cm
- Număr anunț
- SCN1058883
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare atribuită
- 4.399 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2019 11:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1030060
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070412
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- declaratie conflict de interese ART 73-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1070412.pdf
- Formular de contract_IT-semnat.doc.p7s
- Formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
4.399 RON
din 4.900 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 501 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.