Atribuită
Anunț de participare
“Dotarea SVSU Vedea cu utilaje pentru gestionarea situatiilor de urgenta”
- Număr anunț
- SCN1058877
- Autoritate contractantă
- COMUNA VEDEA (CUI 5050573)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 16710000-5 · Tractoare agricole cu insotitor uman (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224.724,74 RON
- Valoare atribuită
- 224.700 RON
- Data publicării
- 20.11.2019 11:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1031384
- Termen limită
- 05.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070401
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini conform ordin.pdf.p7s
- CONTRACT FURNIZARE - conform ordin.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070401.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
224.700 RON
din 224.724,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro