Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Execuția lucrărilor de modernizare, reabilitare cămin cultural, în cadrul proiectului „REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE CĂMIN CULTURAL DIN LOCALITATEA MINERI, COMUNA SOMOVA”

Număr anunț
SCN1058868
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
RAMALI CONSTRUCT SRL (CUI 32380897)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.552.086,41 RON
Valoare atribuită
1.549.930,74 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
20.11.2019 10:02
Anunț de atribuire
SCNA1033326
Termen limită
10.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070384

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.549.930,74 RON

din 1.552.086,41 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.155,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.