Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Furnizare autoturisme, Microbuz 19+1+1 locuri
- Număr anunț
- SCN1058863
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599.495,78 RON
- Valoare atribuită
- 597.675 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2019 09:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1030097
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070382
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini autoturisme, microbuz 2019-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1070382.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- MODEL Contract de furnizare lot 1 -Autoturisme 2019-semnat.doc.p7s
- MODEL Contract de furnizare lot 2- Microbuz 19+1+1 locuri-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 599.495,78 RON Adjudecat: 597.675 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare autoturisme | 388.235,28 RON | DAPEROM GRUP AUTO S.R.L. | 387.170 RON ↓0,3% |
| 2 | Furnizare microbuz 19+1+1 locuri | 211.260,50 RON | SC AUTO SCHUNN SRL | 210.505 RON ↓0,4% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO SCHUNN SRL CUI RO6336590
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAPEROM GRUP AUTO SRL CUI RO 7792870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOKLASS CENTER SRL CUI RO 15134434
Valoare atribuită
597.675 RON
din 599.495,78 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.820,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.