Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat

Furnizare plug pentru scos puieti de foioase D.S. Arad

Număr anunț
CN1017145
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ALSER FOREST S.A. (CUI 20951361)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
17.490 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
21.11.2019 15:15
Anunț de atribuire
CAN1027097
Termen limită
23.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070598

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALSER FOREST S.A. CUI RO20951361

Valoare atribuită

17.490 RON

din 19.000 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 1.510 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.