Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat

Acord cadru privind achizitia publica de PAINE, PRODUSE DE PANIFICATIE SI CEREALE

Număr anunț
CN1018457
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566.274 RON
Valoare atribuită
515.099,80 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
27.01.2020 14:25
Anunț de atribuire
CAN1032424
Termen limită
27.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1075117

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 566.274 RON Adjudecat: 515.099,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paine si produse de panificatie - zona Vaslui 40.402,50 RON MOPAN SUCEAVA 3 contracte 31.295,75 RON ↓22,5%
MOPAN SUCEAVA · contract 861 · 14.04.2020 17.769 RON
MOPAN SUCEAVA · contract 860 · 14.04.2020
MOPAN SUCEAVA · contract 2438 · 16.12.2020 13.526,75 RON
2 Paine si produse de panificatie - zona Barlad 223.679 RON MOPAN SUCEAVA 3 contracte 175.857,75 RON ↓21,4%
MOPAN SUCEAVA · contract 863 · 14.04.2020 100.233 RON
MOPAN SUCEAVA · contract 2439 · 16.12.2020 75.624,75 RON
MOPAN SUCEAVA · contract 862 · 14.04.2020
3 Paine si produse de panificatie - zona Husi 233.052,50 RON MOPAN SUCEAVA 3 contracte 183.137 RON ↓21,4%
MOPAN SUCEAVA · contract 865 · 14.04.2020 104.364 RON
MOPAN SUCEAVA · contract 864 · 14.04.2020
MOPAN SUCEAVA · contract 2440 · 16.12.2020 78.773 RON
4 Cereale 69.140 RON AVALUX-STAR SRL 4 contracte 124.809,30 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 599 · 25.03.2021 34.434,40 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 858 · 14.04.2020
AVALUX-STAR SRL · contract 1485 · 24.07.2020 21.507,40 RON
AVALUX-STAR SRL · contract 859 · 14.04.2020 68.867,50 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVALUX-STAR S.R.L. CUI RO 23099532
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UDI-PANIF 2001 SRL CUI RO32174056

Valoare atribuită

515.099,80 RON

din 566.274 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 51.174,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.