Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,1% sub estimat
Furnizare carburanţi pe bază de card
- Număr anunț
- CN1018459
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.184.873,95 RON
- Valoare atribuită
- 456.302,52 RON 79,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1032926
- Termen limită
- 02.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 022-047424
- Documentație de atribuire
- DF1075124
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FINAL_22.01.2020 Anexa GDPR la acordul-cadru carburanti.docx.p7s
- FINAL_Anexa la Acord cadru_MODEL CONTRACT SUBSECVENT FURNIZARE CARBURANTI_rev.1--VAR.docx.p7s
- FINAL_MODEL ACORD CADRU ACHIZITIE 2020 CARBURANTI_rev.1.doc.p7s
- FisaDate_DF1075124.pdf
- formulare combustibili.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
456.302,52 RON
din 2.184.873,95 RON estimat
79,1%
Adjudecat la 20,9% din estimat · economie 1.728.571,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.