Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,4% sub estimat

Proiectare si executie aferenta obiectivului de investitie “Modernizare strada Emil Cioran”

Număr anunț
SCN1058992
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.042.528,81 RON
Valoare atribuită
1.706.651,61 RON 16,4% sub estimat
Data publicării
21.11.2019 12:31
Anunț de atribuire
SCNA1032553
Termen limită
12.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070564

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Asociați 1
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONREC CUI RO 609357
Asociați 1
WARESO PROD SRL CUI RO 3528060

Valoare atribuită

1.706.651,61 RON

din 2.042.528,81 RON estimat 16,4%

Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 335.877,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.