Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Lucrari de executie privind reabilitarea termica a blocurilor de locuinte aferente celor 8 obiective de investitii din cadrul proiectului: ”Îmbunătățirea eficienței energetice a blocurilor de locuințe Bistrița 9”
- Număr anunț
- CN1018437
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.287.231,69 RON
- Valoare atribuită
- 5.150.116,79 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1036363
- Termen limită
- 09.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 020-043586
- Documentație de atribuire
- DF1075036
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini B9-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini constructii SC - B9-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini electrice SC - B9-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1075036.pdf
- Formulare - B9-semnat.doc.p7s
- Liste cantitati B9-semnat.rar.p7s
- Model contract - B9-semnat.doc.p7s
- PT uri - B9.part01-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part02-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part03-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part04-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part05-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part06-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part07-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part08-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part09-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part10-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part11-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part12-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part13-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part14-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part15-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part16-semnat.rar.p7s
- PT uri - B9.part17-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Valoare atribuită
5.150.116,79 RON
din 5.287.231,69 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 137.114,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.