Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat
Motorină pe bază de carduri de credit pentru cele 6 autovehicule din parcul auto propriu al Consiliului Județean Botoșani
- Număr anunț
- SCN1058972
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161.700 RON
- Valoare atribuită
- 136.710 RON 15,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2019 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1030424
- Termen limită
- 06.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070539
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
136.710 RON
din 161.700 RON estimat
15,5%
Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 24.990 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.