Atribuită
Anunț de participare
Servicii de intretinere, reparatie si revizii tehnice periodice ale ambarcatiunilor din dotarea Serviciului de Ambulanta Tulcea
- Număr anunț
- CN1017081
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
- Furnizor / câștigător
- PRONAUTICA SRL (CUI 17530567)
- Cod CPV
- 50241100-7 · Servicii de reparare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599.210 RON
- Valoare atribuită
- 875.330,58 RON
- Data publicării
- 21.11.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1029085
- Termen limită
- 27.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 225-552095
- Documentație de atribuire
- DF1070287
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- draft contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070287.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRONAUTICA SRL CUI RO 17530567
Valoare atribuită
875.330,58 RON
din 599.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro