Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,5% sub estimat
Cartuse de toner
- Număr anunț
- SCN1059120
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.655,46 RON
- Valoare atribuită
- 26.558,40 RON 27,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2019 14:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1029511
- Termen limită
- 29.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070722
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1070722.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- model contract-semnat.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
26.558,40 RON
din 36.655,46 RON estimat
27,5%
Adjudecat la 72,5% din estimat · economie 10.097,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.