Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare alimente diverse 4 loturi Penitenciarul Aiud

Număr anunț
CN1018551
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.400 RON
Data publicării
06.02.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1032160
Termen limită
04.03.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 026-058617
Documentație de atribuire
DF1075401

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 40.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ceapă uscată albă 10.800 RON DOIMAN COM S.R.L.
2 Păstârnac rădăcină 11.600 RON
3 Pate de ficat 6.400 RON ADCON
4 Țelină rădăcină 11.600 RON S.C. AMA FRUCT CP S.R.L.

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADCON SRL CUI RO 5189319
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.