Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat

Contract de lucrari de renovare locuinta protejata in cadrul proiectului ,, Venus - Impreuna pentru o viata in siguranta"

Număr anunț
SCN1059113
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
AMENAJĂRI IVCONS S.R.L. (CUI 40032834)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.987,58 RON
Valoare atribuită
38.546,72 RON 25,9% sub estimat
Data publicării
22.11.2019 13:30
Anunț de atribuire
SCNA1031518
Termen limită
09.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070716

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MISTERLINE SRL CUI 22745678
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
ROMOLD SRL CUI 10946619
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

38.546,72 RON

din 51.987,58 RON estimat 25,9%

Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 13.440,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.